Zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę, jaką tylko sobie wymarzysz. Twoje marzenia zmienimy w rzeczywistość i rewelacyjne wspomnienia!

Organizacja przyjęć kojarzy Ci się z nerwami i bieganiną? To nie musi tak wyglądać! Ty mówisz czego potrzebujesz, a my robimy to dla ciebie. Organizujemy wydarzenia od lat i mamy doświadczenie, ja sprawić by proces przygotowań był przyjemnością.

Wieczór kawalerski i panieński to dzień (a raczej noc!) prawie tak samo ważny jak sam ślub. Z tą różnicą jednak, że obywa się bez kamer i blasku fleszy (chyba, że na specjalny życzenie zamówicie wideo relację).

Paintball jest grą zespołową, dlatego skraca wszelki dystans i bariery międzyludzkie, stając się idealnym momentem do rozrywki i relaksu. Zagwarantujemy całej ekipie moc wrażeń, śpiewanie przy ognisku oraz nocleg na campingu. A rano możemy obudzić Was miłym hymnem odegranym na trąbce.

Wieczór kawalerski na polu paintballowym w Poznaniu
Kto jeszcze nie powiedział sakramentalnego „tak”, niech chwyta marker w dłoń i cieszy się wspaniałymi emocjami oraz czasem spędzonym w gronie jego najlepszych kumpli i przyjaciółek.

Organizujemy imprezy marzeń i nie ma dla nas pomysłów, których realizacja byłaby nie możliwa. Twój czas jest niezwykle ważny, dlatego darzymy go niesamowitym szacunkiem. Pomożemy przekuć Twoją imprezę marzeń w realne wydarzenie. Stanowimy swoisty azyl, zatem możesz się odprężyć, ponieważ Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem.

I pamiętajcie, że co się dzieje na Zielonym Poligonie, zostaje na Zielonym Poligonie.