Zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę, jaką tylko sobie wymarzysz. Twoje marzenia zmienimy w rzeczywistość i rewelacyjne wspomnienia! Organizacja przyjęć kojarzy Ci się z nerwami i bieganiną? To nie musi tak wyglądać! Ty mówisz czego potrzebujesz, a my robimy to dla ciebie. Organizujemy wydarzenia od lat i mamy doświadczenie, ja sprawić by proces przygotowań był przyjemnością.

Firmę tworzą ludzie: współpracownicy, przełożeni, praktykanci. Każdy ma własne obowiązki i role. Ile o sobie wiecie i jak bardzo sobie ufacie? Może czas to sprawdzić?

Zielony Poligon stworzył przepis idealny na integrację i teambuilding dla każdej firmy. Oto on:
  1. dobry scenariusz (może być dostosowany do branży, w której działacie),
  2. zaskakujące pole bitwy,
  3. zadania wymagające współpracy,
  4. wspólny cel,
  5. sprawdzenie się w niecodziennych warunkach,
  6. zakończenie dnia wspólnym posiłkiem.
Zespół po wspólnej przygodzie jest mocniejszy niż kiedykolwiek!

Współpraca

paintball-poznan-zielonypoligon-okop2

Wystrzel emocje i upoluj sojuszników

Który dział okaże się skuteczniejszy i celniejszy? Księgowość sprawnie okiwa marketing, a może zarząd zostanie zmieciony przez dział sprzedaży? Który zespół nie będzie miał sobie równych, świetnie wcielając się w role, które zostały im przypisane, a który zespół będzie miał świetnią strategie dzięki współpracy wszystkich członków drużyny? To się okaże. Wszystko w Waszych rękach. To Wy tworzycie historie i to Wy jesteście jej głównymi bohaterami. W tym scenariuszu chodzi o rywalizację.

Współpracuj, buduj zespół i zaufanie

To idealny moment aby poznać predyspozycje swoich współpracowników. W niespodziewanej sytuacji, pełnej emocji macie szanse poznać swoje prawdziwe oblicza. Ale to też czas aby przekonać się, że każda jednostka jest niezbędna do osiągnięcia wspólnego celu. Ten scenariusz to moment na budowanie więzi oraz odreagowanie wszelkich emocji związanych z biurową codziennością.

Wspólne cele

paintball-poznan-zielonypoligon-palety1
Po takich emocjach można zgłodnieć! Dlatego na podsumowanie dnia oferujemy kiełbaski i karkówki z ogniska, grochówkę… i właściwie wszystko, na co przyjdzie Wam ochota. Menu ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.